Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem budowlanym, poniżej prezentujemy Państwu jego wykaz.
 • Koparko ładowarka JCB 4CX

  Koparko-ładowarka ta, to sprzęt z przeznaczeniem do robót ziemnych. Główną funkcją, zadaniem jest zazwyczaj oddzielenie urobku od gruntu i przenoszenia w inne miejsce – na środek transportu lub składowisko. Innym zwyczajowym zadaniem tej maszyny jest przeładunek. Od rodzaju wykonywanej czynności, zależy jaka łyżka zostanie zastosowana. Nasza koparko-ładowarka JCB 4CX, charakteryzuje się łyżką 60 cm, 80 cm, skarpową 150 cm.

   

 • Koparka kołowa

  Maszyny tego typu mają za cel sprostanie nawet najbardziej wymagającym zadaniom budowlanym. Posiadając niezwykłą wydajność i sprawność działania, koparka ta daje możliwość pracy z najtrudniejszymi materiałami. Nasza firma poleca dwie koparki kołowe:

  • Koparka kołowa EDER 805 - charakteryzuje się wagą 14 ton, posiada łyżki: 90cm oraz skarpowa skosowana hydraulicznie 180cm.
  • Koparka kołowa O&K MH5 - charakteryzuje się wagą 20 ton, posiada łyżki: 100cm oraz skosowaną hydraulicznie 180cm.

   

 • Ładowarka czołowa HANOMAG 44D

  Zadaniem tej maszyny, jest w głównej mierze załadunek materiałów przy użyciu odpowiedniej łyżki. Ładowarka czołowa HANOMAG 44D, charakteryzuje się wagą 12 ton oraz łyżką o pojemności 2,5 m3. Takie zestawienie gwarantuje szybkie, a zarazem profesjonalne wykonanie powierzonego jej zadania.

   

 • Wywrotka

  Głównym celem wywrotki jest przewożenie materiałów - funkcja transportowa. Najważniejszą cechą wywrotek jest ładowność, którą należy dobierać optymalnie do potrzeb klienta. Nasze wywrotki charakteryzują się niezawodnością i solidnością, dzięki czemu wszelkie materiały, które musza być sprawnie i pewnie przewiezione na, lub z placu budowy, docierają na czas. Nasza firma posiada w swojej ofercie poniższe wywrotki:

  • Wywrotka MAN 6x4 charakteryzuje się ładownością 15 ton, dodatkowo posiada wywrot 3-stronny.
  • Wywrotka KAMAZ 6x4 charakteryzuje się ładownością 13 ton, dodatkowo posiada wywrot 3-stronny.

   

 • Zagęszczarka WACKER 6055

  Jest to maszyna, której głównym zadaniem jest zagęszczenie podłoża (nawierzchni, gruntu), poprzez odpowiedni proces wibrowania. Maszyny tego typu są powszechnie używane w pracach budowlanych typu: kładzenie kostki brukowej, naprawach dróg, oraz przy pracach w trudno dostępnych miejscach. My proponujemy Państwu zagęszczarkę WACKER 6055 o wadze 500kg.

   

 • Młot wyburzeniowy Atlas Copco SB302

  Młot wyburzeniowy SB302, to młot hydrauliczny ze specjalną obudową o konstrukcji jednoczęściowej. Jest to młot montowany do koparko-ładowarki. Taka konstrukcja powoduje, że młot charakteryzuje się mniejszą liczbą części, co przekłada się na mniejsze koszty związane z konserwacją. Dodatkowo stosunek mocy do masy jest na bardzo dobrym poziomie, przy jednoczesnym łatwym i szybkim ustawianiu w położeniu roboczym.